Mega-Typy.com

Kategoria : ETOTO opinie

ETOTO to jeden z młodszych operatorów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Kluczową informacją jest fakt, że należy do grona legalnych bukmacherów. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy ETOTO opinie ma raczej pozytywne czy negatywne? Na to i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w tym tekście.

ETOTO opinie – pozytywne czy negatywne?

Na początku można było powiedzieć, że podzielone, jednak mam wrażenie, że teraz przeważają pozytywne opinie na temat bukmachera ETOTO. Firma prężnie się rozwija, a do tego korzysta ze współpracy z najbardziej znanymi dziennikarzami sportowymi w Polsce. Ciekawe materiały wideo oraz odpowiedni marketing stoją za sukcesami i wzrostem dobrych opinii o ETOTO.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku, jednak dopiero w przeciągu ostatniego roku na stałe zagościła w świadomości graczy. ETOTO posiada licencję Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów w punktach stacjonarnych, a także za pośrednictwem Internetu. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie.

Ważną kwestią dotyczącą pozytywnych opinii ETOTO jest z pewnością przejrzysty interfejs na stronie. Łatwość poruszania oraz odpowiednio dobrana kolorystyka stawia gracza w komfortowej sytuacji. Absolutna czołówka na rynku w opinii graczy i ekspertów.

ETOTO – legalny bukmacher

Wpływ na pozytywny odbiór w branży z pewnością ma miano legalnego bukmachera. Po wejściu ustawy hazardowej z polskiego rynku usunięto nielegalnych operatorów, a korzystanie z ich usług wiąże się z łamaniem prawa. Gracze wolą wybierać z legalnych źródeł i zakładów, a takie możliwości oferuje ETOTO. Warto zaznaczyć, że ETOTO organizuje zakłady bukmacherskie tylko i wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat, ponieważ tak stanowią przepisy prawa w naszym kraju. Wiek jest weryfikowany podczas procesu rejestracji, który wymaga podania skanów dowodu osobistego.

Grono legalnych bukmacherów stale się powiększa. Obecnie na rynku mamy 12 legalnych bukmacherów online. Każdy z tych operatorów odprowadza 12% podatek na rzecz skarbu państwa. W przeszłości bywało z tym różnie. Legalni bukmacherzy mają również obowiązek ochrony danych osobowych swoich klientów. Świadomość, że zawierane zakłady są zgodne z prawem i nie grożą żadne konsekwencje, z pewnością ma wpływ na fakt, że ETOTO opinie ma pozytywne.

ETOTO – opinie o ofercie

Co gracze sądzą na temat oferty tego bukmachera? Analizując opinie, trzeba przyznać, że jest ona pozytywnie oceniana. Najwięcej propozycji otrzymują kibice piłki nożnej, jednak taki fakt nie powinien nikogo dziwić. W końcu mówimy o najbardziej popularnej i emocjonującej dyscyplinie. W Polsce znajduje się wiele fanclubów zagranicznych klubów, dlatego scena kibicowska prężnie się rozwija. Bukmacherzy stale starają się oferować ciekawe możliwości dla klientów, żeby być lepszym od konkurencji. Co w głównej mierze ma wpływ na fakt, że ETOTO opinie o ofercie są pozytywne?

Przede wszystkim zakłady specjalne, które są absolutną czołówką na rynku. Niewielu bukmacherów w naszym kraju proponuje tak ciekawe możliwości, jak obstawianie liczby celnych strzałów danego piłkarza, czy wymienionych podań. Lubisz typować niekonwencjonalne możliwości piłkarskie? W takim razie będzie zadowolony z oferty tego bukmachera, ponieważ pod kątem piłki nożnej jest naprawdę ciekawa.

ETOTO opinie

Trzeba przyznać, że fani futbolu mogą być zadowoleni, a jak z innymi dyscyplinami? Hokej, koszykówka czy tenis to również pozycje obowiązkowe, które po prostu trzeba dostarczyć. Wzrastająca konkurencja na rynku ma jednak wpływ na niszowe dyscypliny, które zyskują na wartości. W ofercie ETOTO taką pozycję jest Hurling. Wiele osób nie ma zielonego pojęcia o tym sporcie, a tym bardziej że można go obstawiać. Fakty są jednak takie, że operator stara się trafić we wszystkie wymagania swoich klientów.

ETOTO – opinie o korzyściach dla nowych graczy

Początek przygody z zakładami bukmacherskimi nie należy do łatwych. Gracze muszą się nauczyć analizować konkretne zdarzenia, wykorzystywać kursy, a także poznać wszelkie możliwości typowania, których nie brakuje. Najczęściej start to klasyczna metoda prób i błędów, w której bazuje się na wyciąganych wnioskach. Bukmacherzy starają się ułatwić początki, poprzez oferowanie konkretnych promocji na start. W związku z tym, na jakie możliwości mogą liczyć nowi gracze, którzy założą konto w ETOTO?

Oferta powitalna – składa się z dwóch części. Po pierwsze już za samo założenie konta, gracz otrzymuje możliwość skorzystania z darmowego zakładu. Jakie są warunki? W procesie rejestracji trzeba podać kod promocyjny, który widnieje na stronie ETOTO, a także pobrać aplikację mobilną, gdzie możemy odebrać swój Freebet.

Druga część to bonus od depozytu, jednak niestandardowy, a trochę bardziej skomplikowany. Składa się on z dwóch wpłat. W pierwszym przypadku gracz otrzymuje możliwość bonusu 200% od wpłaconej kwoty, jednak dotyczy to nisko ustawionej poprzeczki. W drugim przypadku wchodzimy już na klasyczną formę bonusów od depozytu. Dokonując drugiej wpłaty, gracz otrzymuje 100% bonus, a maksymalna kwota, to jeden z wyższych limitów na rynku. Sumując łączną ilość środków, które można otrzymać w promocji od ETOTO, trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawa propozycja na start. Oczywiście oferta powitalna bukmachera nie różni się od reszty i bonusowe środku należy obrócić według warunków promocji, które znajdziecie w regulaminie.

ETOTO – opinie o promocjach dla doświadczonych graczy

Grono doświadczonych graczy to również bardzo istotny target dla bukmachera ETOTO, więc warto przeanalizować ofertę promocyjną również po tym kątem.

Nocne granie – jest to jedna z najnowszych promocji, które pojawiły się w ofercie ETOTO. Bardzo ciekawa propozycja dla fanów amerykańskich sportów, którzy regularnie zarywają nocki, żeby obstawiać spotkania w MLS, NHL, NBA, NFL czyl MLB. Na czym polega? W przypadku zagrania LIVE za określoną kwotę w razie porażki bukmacher gwarantuje graczom darmowy zakład na całkiem niezłych warunkach.

Typuj naszą – w tej promocji najlepiej odnajdą się pasjonaci krajowej piłki nożnej. Oferta dotyczy postawienia zakładu akumulowanego zawierającego zdarzenia z polskich lig. Zaczynając od LOTTO Ekstraklasy, a kończąc na 4. lidze. Tutaj również w przypadku porażki gracz otrzymuje darmowy zakład o takiej samej kwocie jak w nocnym graniu. Oferta ważna jest co tydzień, gdy trwają rozgrywki ligowe w naszym kraju. Warto również wspomnieć, że w przeciwieństwie do poprzedniej promocji, tutaj nie ma wymogu minimalnej kwoty zagranego kuponu.

Git typ – za każdy postawiony pojedynczy zakład LIVE na wybrane przez ETOTO zdarzenia można otrzymać darmowy zakład w przypadku porażki. Kwota tego bonusu jest dokładnie taka sama jak w poprzednich promocjach.

Mniej-więcej – w tej formie promocji najlepiej odnajdą się gracze, którzy uwielbiają obstawiać pod kątem underów i overów. W przypadku postawienia zakładu na sumę bramek za określoną kwotę ETOTO w razie niepowodzenia gwarantuje Freebet. Nie będzie to dla nikogo zaskoczenie, jeśli wspomnimy, że kwota darmowego zakładu jest równa tej z powyższych ofert.

Liga Vip – często spotykana forma promocji u legalnych bukmacherów w naszym kraju. ETOTO dba o najbardziej lojalnych oraz najbliższych przyjaciół. Dostęp do klubu Vip jest możliwy tylko za pośrednictwem specjalnego zaproszenia. Co można zyskać?

  • Priorytetowe wpłaty
  • Osobisty asystent – specjalne szkolenie pod okiem asystenta
  • Bonus powitalny
  • Oferty i bonusy – oferty, do których dostęp mają tylko i wyłącznie gracze Vip.
  • Bonusy urodzinowe
  • Wyjazdy Vip – na przykład atrakcyjne wakacje, ale także wyjazdy na mecze

Dlaczego warto skorzystać z oferty ETOTO?

Aplikacja mobilna – ETOTO dla wygody swoich klientów oraz idąc za rozwojem technologicznym, przygotowało aplikację mobilną. Jest ona dostosowana do użytkowników systemów Android oraz iOS. Ciekawą możliwością jest logowanie za pomocą odcisku palca. Konkretne promocje oraz bonusy są dostępne tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji. Między innymi Freebet, który gracze otrzymują już podczas rejestracji. Trzeba przyznać, że podobnie jak strona internetowa, działa szybko, a także posiada przyjemny dla oka interfejs, w którym trudno się zgubić. Duży plus!

ETOTO opinie

Zakłady live – mocną stroną tego bukmachera są również zakłady na żywo. Możliwość grania Live pojawiła się stosunkowo niedawno, dlatego też ulega ciągłym poprawkom, jednak już teraz prezentuje się bardzo dobrze. Praktycznie wszystkie dyscypliny, które znajdują się w ofercie bukmachera, są możliwe do obstawiania na żywo. Dominuje piłka nożna, jednak każdy znajdzie coś dla siebie.

Statystyki – przeglądając stronę ETOTO z pewnością natraficie na zakładkę statystyki. Jest to doskonała opcja dla graczy, ponieważ dotyczy wszystkich dyscyplin, a najważniejszych lig. Są one spersonalizowane pod konkretne zespoły oraz rozgrywki i można z nich wyciągnąć wiele korzystnych informacji, które ułatwiają typowanie.