Mega-Typy.com

Kategoria : forBET opinie

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce regularnie się zmienia. ForBET jest stosunkowo nowym operatorem, ponieważ wkroczył do branży w 2016 roku. Firma posiada licencję online, a także w punktach naziemnych. Czego mogą oczekiwać gracze od tego bukmachera, a także jakie promocje oferuje dla nowych klientów. Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym tekście, ale na koniec najważniejsze, czyli jak prezentują się aktualne opinie o bukmacherze forBET?

ForBET – początek działalności

ForBET zakłady bukmacherskie to spółka handlowa, która posiada siedzibę w Warszawie. Na polskim rynku pojawiła się w 2016 roku po uzyskaniu licencji na udzielanie zakładów online. Dwa lata później operator otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności w punktach stacjonarnych. Po wejściu ustawy hazardowej w kwietniu 2017 roku forBET dołączył do grona legalnych bukmacherów. Firma od samego początku postawiła na wspieranie polskiego sportu. Obecnie jest ona sponsorem takich drużyn jak:

 • Śląsk Wrocław
 • Stal Gorzów
 • Włókniarz Częstochowa
 • Stomil Olsztyn
 • GKS Tychy

Bukmacher stara się wpłynąć na rozpoznawalność marki za pośrednictwem wspierania czołowych klubów piłkarskich

ForBET w gronie legalnych bukmacherów

1 kwietnia 2017 roku jest datą przełomową w historii polskich zakładów bukmacherskich. Właśnie tego dnia weszła w życie ustawa hazardowa, w myśl której na rynku mogą istnieć tylko i wyłącznie podmioty posiadające licencję na udzielanie zakładów bukmacherskich. ForBET jest posiadaczem takiego pozwolenia, a jak prezentuje się pełny ranking?

 • Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Milenium Zakłady Bukmacherskie
 • Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne
 • Totolotek SA
 • Etoto Zakłady Bukmacherskie
 • forBET Zakłady Bukmacherskie
 • LV BET Zakłady Bukmacherskie
 • Totalbet Zakłady Bukmacherskie
 • PZBuk
 • BEM Operations Limited
 • BetFan
 • eWinner

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać licencję? Niezbędne do spełnienia są cztery warunki, które teraz pokrótce omówimy. Po pierwsze trzeba posiadać siedzibę na terenie Polski. Drugim wymogiem jest odprowadzenie podatków w naszym kraju, co wcale nie było tak oczywiste w przeszłości. Bukmacherzy posiadali konta założone w rajach podatkowych, na czym cierpiał skarb państwa. Kolejnym warunkiem jest przestrzeganie prawa, a także brak wpisu w Rejestrze Domen Zakazanych. W przypadku bukmacherów online konieczne jest również posiadanie strony internetowej na polskiej domenie – „.pl”.

Zakłady proponowane przez ForBET są w pełni legalne, a gracze nie muszą się martwić konsekwencjami natury prawnej. Wszyscy legalni bukmacherzy są zobowiązani odprowadzać podatki o wysokości 12%. Obecnie coraz więcej operatorów pozwala swoim graczom na skorzystanie z promocji, która podnosi wygraną o 14%, przez co znowu mogą korzystać z przeliczników 1.00, a nie 0.88, jednak tylko w określonych warunkach. Usługi legalnych bukmacherów są dostępne tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. Nie ma możliwości, żeby zakład został zawarty przez osobę niepełnoletnią, ponieważ wiek jest weryfikowany podczas procesu rejestracji. ForBET jako legalny bukmacher zajmuje się także wspieraniem polskiego sportu, o czym wspomnieliśmy w poprzednim akapicie.

ForBET – opinie o rejestracji

Pierwszym i najważniejszym krokiem w procesie rozpoczynania gry u legalnego bukmachera jest założenie konta. Proces rejestracji u operatora ForBET znacząco nie różni się od tego, co oferują inne podmioty. Trzeba zaznaczyć, że w tym przypadku nie ma możliwości założenia konta tymczasowego, a taką opcję gwarantuję między innymi Totolotek. Cały proces rejestracji u tego operatora składa się z trzech kroków.

Na starcie zostaniemy poproszeni o podanie adresu e-mail, wybrania nazwy użytkownika oraz nadania prywatnego hasła. Jednym słowem – podstawa!

Przechodząc dalej, natrafimy na pola, w których do wypełnienia dostaniemy konkretne dane osobowe. W tym miejscu warto zaznaczyć, że dla wszystkich, którzy obawiają się podawania takich informacji, legalni bukmacherzy muszą chronić dane swoich klientów. Adres, telefon komórkowy, imię i nazwisko będą wymagane w tym miejscu.

Na zakończenie czas na finalizację procesu rejestracji. Zdecydowanie najważniejszy krok, ponieważ w tym miejscu gracz musi podać dane z dowodu osobistego oraz przesłać jego skan. Dlaczego bukmacherzy wymagają takich informacji? W Polsce korzystanie z zakładów bukmacherskich jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób, które są pełnoletnie i ukończyły 18 lat. Proces weryfikacji wymaga więc takich kroków. Podsumowując, w rejestracji dostaniemy jeszcze możliwość wpisania kodu promocyjnego, który umożliwi nam uzyskanie profitów od bukmachera.

ForBET opinie

ForBET opinie o ofercie

Jednym z najważniejszych czynników, na który zwracają uwagę nowi gracze, jest szeroka oferta, a także wysokie kursy. Jak w rankingach prezentuje się forBET? Opinie wskazują, że całkiem nieźle. Bukmacher mimo małego doświadczenia ma wiele ciekawych propozycji, dlatego wielu graczy chętnie korzysta z jego oferty.

Najwięcej możliwości otrzymują oczywiście kibice piłki nożnej, jednak to nie może nikogo dziwić. Sportowe zakłady bukmacherskie są zdominowane przez futbol. W ofercie wszystkich legalnych operatorów w naszym kraju królują typy i możliwości piłkarskie. ForBET w tym przypadku nie różni się od reszty. Bukmacher regularnie podąża za oczekiwaniami graczy i oferuje ciekawe zdarzenia z najważniejszych rozgrywek. Zaczynając od LOTTO Ekstraklasy, a kończąc na Premier League. Oczywiście nie zapomina również o Lidze Mistrzów. Oferta ForBET’u pod kątem piłki nożnej jest bardzo ciekawa, a operator słynie na rynku z zakładów specjalnych.

Na przykładzie rywalizacji PSG z Liverpoolem pokażemy, jak to wygląda. Zdarzenia łączone zyskują coraz większą popularność, a forBET na tym polu jest w czołówce polskiego rynku zakładów bukmacherskich.

ForBET opinie

Operator oprócz tego, że dba o najważniejsze ligi i rozgrywki piłkarskie, nie zapomina o krajowym podwórku. W ofercie znajdziemy między innymi możliwość typowania 4 ligi polskiej, co nie jest często spotykaną formą na polskim rynku.

W ostatnim czasie firma bardzo mocna poszła w kierunku oferty na NBA. Wysokie kursy i wiele możliwości bukmachera forBET wpłynęło na atrakcyjność i przyciągnęło sporą liczbę graczy.

ForBET opinie o promocjach

Oprócz ciekawej oferty i wysokich kursów oczkiem w głowie dla nowych graczy są promocje. Jak pod tym kątem prezentują się opinie o bukmacherze forBET?

Mistrzowski start – jest to promocja, w której gracze otrzymują bonus od depozytu. W tym przypadku jest to jedna z najwyższych propozycji na polskim rynku, jednak posiada specjalne warunki. O czym mowa? Nie jest to klasyczna forma, w której otrzymujemy bonus od pierwszej wpłaty, a dokładnie:

 • pierwszy depozyt 100% od wpłaty
 • drugi depozyt 75% od wpłaty
 • trzeci depozyt 50% od wpłaty

Każda z tych możliwości jest objęta maksymalną kwotą danej wpłaty, więc suma otrzymanego bonusu jest liczona na podstawie trzech złożonych depozytów.

Kto rano wstaje, temu forBET daje! – ciekawa nazwa promocji, a co się pod nią kryje? Klasyczna oferta z podwyższeniem wygranej. Obecnie na rynku coraz większa liczba bukmacherów proponuje dla nowych graczy „ominięcie” podatku. Podobnie jest w tym przypadku. ForBET wprowadził tę promocję do swojej oferty 29 października 2019 roku. Codziennie w godzinach 6:00 – 10:00 gracze mogą skorzystać z podwyższenia wygranej o 14%. Trzeba przyznać, że jest to jedna z najlepszych propozycji na rynku, ponieważ w ofertach innych bukmacherów znajdziemy takie możliwości, jednak w wybrane dni, a nie codziennie. Do skorzystania z tej promocji potrzebne są trzy pozycje na kuponie, a jedną z nich musi być zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1,14. Co istotne, w tym przypadku gracz nie jest objęty warunkami minimalnej kwoty zawartego zakładu.

Szczęśliwa 13 – w tej formie promocji gracz typuje 13 spotkań, obstawiając tylko 1X2, bez żadnych opcji dodatkowych. Żeby wziąć udział, należy spełnić wymagania dotyczące minimalnej kwoty zakładu, a także wybrać zdarzenia z oferty “SZCZĘŚLIWA 13”. Otrzymanie głównej wygranej jest możliwe tylko w przypadku trafienia wszystkich meczów, jednak jeśli poprawnie wytypujesz 10 z 13, 11 z 13, 12 z 13 propozycji, to możesz liczyć na ciekawe nagrody pocieszenia.

forBET nocą – wcześniej wspominałem o ciekawej ofercie na NBA i właśnie tutaj są na to kolejne dowody. Obstawiając amerykańskie sporty i ligi NBA, NHL, NFL, MLB i MLS można skorzystać z czterech ofert promocyjnych:

 • MVP Nocy – nagrodzone zostają trzy osoby, które od poniedziałku do czwartku w godzinach 23:00 – 6:00 dokonały największego obrotu.
 • Wydarzenie nocy – znajdując w ofercie bukmachera zdarzenie opisane „wydarzenie nocy”, należy zagrać za określoną kwotę i gracz otrzymuje bonusowe środki od bukmachera, ustalone w warunkach promocji.
 • Podwyższone kursy –  najwyższe kursy na trzy wybrane spotkania sportów amerykańskich!
 • Taśma bez ryzyka –  promocja obowiązuje od poniedziałku 23:00 do 6:00 we wtorek i dotyczy zagrania kuponu z minimum 8 zdarzeniami, jeśli jedno nie wejdzie, można otrzymać zwrot stawki, w kwocie określonej przez bukmachera.

Szybki kupon – ciekawą możliwością jest także szybki kupon. W tym miejscu gracz może określić warunki wyszukiwania typu: kwota, za którą chce zagrać, potencjalna wygrana, a także ustalić pułap minimalnych i maksymalnych kursów, do osiągnięcia zwycięstwa. Za pomocą tego narzędzia można stworzyć zakład według wybranych przez siebie kryteriów.

ForBET opinie

ForBET – opinie o dodatkach

W dzisiejszym świecie posiadanie aplikacji mobilnej jest sporym plusem, zwłaszcza zważając na fakt, że nie wszyscy z legalnych bukmacherów oferuję taką możliwość. Aplikacja forBET daje radę, ponieważ pozwala na dokonywanie szybkich płatności, dostęp do oferty bukmachera. Jest ona dostępna na urządzenia z systemami Android oraz iOS.

Livescore – forBET zapewnia także swoim użytkownikom dostęp do technologii, która oferuje możliwość śledzenia aktualnych wyników w formie wizualnej.