Mega-Typy.com
Fortuna opinie

Opinie Fortuny na temat meczu Austrii z Polską. Co warto typować?

fortuna opinie

Przed nami spotkanie Austrii z Polską w eliminacjach Mistrzostw Europy, więc mamy dobrą okazją, żeby sprawdzić opinie Fortuny na temat tego starcia. Kto i dlaczego będzie faworytem w Wiedniu?

Austria vs Polska – kursy główne i analiza

W opinii bukmachera Fortuny faworytem tego meczu będą gospodarze. O kursach głównych w tej parze wspomnimy kawałek dalej, a na początek ogólna analiza.

Austriacy na własnym boisku przegrywają bardzo rzadko. Pod wodzą Franco Fody nie doznali porażki w żadnym meczu o punkty, odkąd objął stery w kadrze. Siłą tego zespołu jest przede wszystkim kolektyw, ponieważ mamy tutaj zgraną grupę piłkarzy, którzy potrafią zaskoczyć mocniejszych rywali. W końcu mówimy o zespole, który przed mundialem pokonał kadrę Niemiec. W składzie Austrii znajdziemy dwie indywidualności, a są nimi Arnautović oraz Alaba. To właśnie na tych zawodników Polacy będą musieli zwrócić baczną uwagę.

Jak prezentują się nastroje w szatni Biało-Czerwonych? Ciężkie pytanie, ponieważ początek pracy Jerzego Brzęczka nie należy do udanych. W sześciu meczach Polacy ani razu nie zachowali czystego konta, a do tego nie odnieśli żadnego zwycięstwa. Przełamanie takiej passy w Wiedniu będzie niezwykle wymagającym zadaniem. Gospodarze w trzech poprzednich rywalizacjach domowych nie stracili gola. Biało-Czerwoni mają jednak odpowiednią jakość w ataku, żeby zaskoczyć przeciwnika. Spodziewam się wyrównanego spotkania, ponieważ uważam, że oba zespoły nie będą chciały się odkryć.

Jak prezentują się opinie Fortuny na temat kursów głównych w tej rywalizacji?fortuna opinie

Faworytem tego meczu są gospodarze, a ich wygrana wyceniona jest po kursie 2.38. Dla porównania remis – 3.35, a zwycięstwo gości – 3.25.

Opinie Fortuny o zdarzeniach dodatkowych

Na początek przedstawimy kilka najważniejszych statystyk przed dzisiejszym meczem:

  • Biało-Czerwoni nie wygrali meczu od czasu Mistrzostw Świata.
  • Polska straciła przynajmniej jednego gola w każdym spotkaniu pod wodzą Jerzego Brzęczka.
  • Cztery z sześciu spotkań z ostatnich spotkań Polski to wyniki z golem obu stron.
  • Austriacy nie zanotowali wyniku BTTS w 9 z 11 poprzednich spotkań.
  • Austria zdobyła łącznie cztery gole w trzech ostatnich starciach z Polską.
  • Podopieczni Franco Fody przegrała dwa z pięciu ostatnich rywalizacji.
  • Austria zdobyła zaledwie dwie bramki w pięciu poprzednich meczach.

Na podstawie takich statystyk można wyciągnąć następujące wnioski:

  • Polska ma dziurawą defensywę pod wodzą nowego trenera.
  • Austria ma problemy ze strzelaniem bramek, mimo że w Lidze Narodów oddawali średnio powyżej 10 uderzeń.

Typowanie tego spotkania wygląda na ciężkie zadanie. Bukmacher wystawił ciekawy kurs na typ z wynikiem BTTS. W opinii Fortuny nie zobaczymy tutaj bramki z obu stron, dlatego też przelicznik na BTTS wynosi 1.98. Bukmacher przewiduje zamknięte spotkanie. Moim zdaniem dziurawa defensywa Polski, ale mocna siła rażenia tej drużyny pozwala zakładać, że zobaczymy gola z obu stron.

BTTS – 1.98

Gdybym miał typować dokładny wynik tego spotkania, to bez wątpienia moja propozycja poszłaby w kierunku rezultatu 1:1. Kurs tego zdarzenia wynosi 5.5.

Dokładny wynik 1:1 – 5.5

Poszukując ciekawych opcji na to spotkanie z oferty Fortuny warto również zwrócić uwagę na typ z remisem do 30 minuty. Będzie to pierwszy mecz eliminacji Mistrzostw Europy, więc spodziewam się, że oba zespoły od początku postawią na wyrachowany futbol, w którym nie będzie chęci ataku od początku pojedynku. Piłkarskie szachy w tej rywalizacji do 30 minuty są wycenione z przelicznikiem 1.61.

Remis do 30 minuty – 1.61

Więcej informacji o Fortunie znajdziecie w naszej recenzji tego bukmachera -> http://mega-typy.com/fortuna-opinie-o-legalnym-bukmacherze/

Zostaw komentarz