Mega-Typy.com

Kategoria : Milenium opinie

Milenium to kolejny operator na polskim rynku zakładów wzajemnych, który może się pochwalić sporym doświadczeniem. Firma rozpoczęła działalność w naszym kraju w 2004 roku. Jakie opinie o bukmacherze Milenium znajdziemy w branży bukmacherskiej oraz na jakie korzyści i promocje mogą liczyć nowi gracze?

Milenium – opinie o historii

Początek działalności Milenium w naszym kraju datuje się na 2003 rok. Właśnie wtedy powstała spółka handlowa z siedzibą w Zielonej Górze. Ciekawostką jest fakt, że oficjalnie została zarejestrowana w Poznaniu. Wejście na rynek zakładów bukmacherskich w wykonaniu Milenium odbyło się dokładnie rok później. Od tego czasu firma ma już 14 lat doświadczenia w branży, co ma pozytywny wpływ na opinie wśród graczy, a także ekspertów. W pierwszym roku swojej działalności operator otworzył 15 punktów stacjonarnych, a obecnie ta liczba oscyluje w granicach 200 i ciągle rośnie. Milenium posiada licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów za pośrednictwem Internetu, ale także w punktach naziemnych.

Jak prezentuje się pełna lista legalnych bukmacherów online w naszym kraju?

 • Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Milenium Zakłady Bukmacherskie
 • Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne
 • Totolotek SA
 • Etoto Zakłady Bukmacherskie
 • forBET Zakłady Bukmacherskie
 • LV BET Zakłady Bukmacherskie
 • Totalbet Zakłady Bukmacherskie
 • PZBuk
 • BEM Operations Limited
 • BetFan
 • eWinner

Milenium – legalny bukmacher

Bukmacher Milenium istnieje na polskim rynku od 2004 roku, jednak datą przełomową w historii branży był 1 kwietnia 2017 roku. Właśnie wtedy na życie weszła ustawa hazardowa, która zmusiła nielegalnych operatorów do wycofania się z rynku. Obecnie zakłady bukmacherskie w naszym kraju można zawierać tylko i wyłącznie u operatorów, którzy uzyskali licencję Ministerstwa Finansów. Jak łatwo się domyślić, Milenium znajduje się w tym gronie. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać pozwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych w naszym kraju?

Kluczowym aspektem jest odprowadzenie podatków na rzecz skarbu państwa. W przeszłości na rynku panowała „wolna amerykanka”, w której bukmacherzy posiadali konta założone w rajach podatkowych, przez co sprytnie omijali podatki na rzecz Polski. Obecnie sytuacja uległa zmianie, ponieważ jednym z wymogów jest właśnie 12%, który obejmuje zawierane zakłady. Kolejnym warunkiem jest posiadanie siedziby na terenie naszego kraju oraz przestrzeganie prawa. Czwartym krokiem, który należy spełnić, jest brak wpisu do Rejestru Domen Zakazanych. W tym gronie znaleźli się między innymi nielegalni operatorzy po wejściu ustawy hazardowej.

Milenium jako legalny bukmacher gwarantuje swoim graczom zgodność z prawem zawieranych zakładów. Grając u nielegalnych operatorów, można się narazić na konsekwencje, ponieważ w świetle przepisów prawa jest to zakazane. Każdy z legalnych bukmacherów musi także odprowadzać 12% podatek, więc Milenium na tym polu nie jest wyjątkiem. Dodatkowo zakłady mogą być zawierane jedynie przez osoby pełnoletnie, dlatego też podczas procesu rejestracji następuje weryfikacja klienta.

Bukmacher Milenium wspiera polski sport

Obecnie coraz większa liczba bukmacherów kieruje swoje działania marketingowe na sponsoring klubów sportowych. Podobną drogę obrało Milenium Zakłady Bukmacherskie, które współpracuje między innymi z Zagłębiem Lubin. Promocja przez kluby Ekstraklasy jest najszybszą drogą, jednak legalny bukmacher postawił sobie za cel także odbudowanie piłki nożnej w województwie lubuskim, dlatego też wspiera IV ligowy Falubaz Zielona Góra.

Milenium opinie

Oferta Milenium i opinie

Bukmacher Milenium przez 14 lat poznał wiele istotnych informacji o branży bukmacherskiej, a także wymaganiach klientów, co widać w przygotowanej ofercie. Najwięcej propozycji dotyczy piłki nożnej, jednak to stało się czynnikiem łączącym wszystkich operatorów z uwagi na popularność tej dyscypliny.

Milenium oprócz tego, że dba o potrzeby swoich klientów pod kątem przygotowywania aktualnych ofert z najważniejszych rozgrywek, to jeszcze ma ciekawe możliwości typowania. Jedną z najważniejszych pozycji są zakłady specjalne, które pozwalają graczom na łączenie podpórki i under/over bramkowy w celu osiągnięcia wyższego kursu. W tym przypadku chętnie korzystają z tej opcji kibice LOTTO Ekstraklasy, ponieważ istnieje największe prawdopodobieństwo losowości wyniku. Dodatkowo bukmacher posiada propozycję pozwalającą na łączenie typów w obrębie jednego meczu, jednak przeanalizujemy to dokładniej w przypadku oferty promocyjnej.

Oprócz tego  Milenium Zakłady Bukmacherskie nie zapominają o kibicach innych dyscyplin. W ofercie coś dla siebie znajdą również sympatycy tenisa, hokeja na lodzie, koszykówki czy również siatkówki. Żadna z tych pozycji nie powinna być większym zaskoczeniem, ponieważ jest to absolutna podstawa, jednak są również egzotyczne możliwości.

Legalny bukmacher nie odstaje od konkurencji również na polu e-sportu. Jest to zdecydowanie najszybciej rozwijająca się dyscyplina. Wiele osób wchodzi w polemikę, czy można nazywać to sportem, jednak fakty są takie, że gigantyczny rozwój technologiczny wpłynął na popularność e-sportu, a także na międzynarodową publikę, która interesuje się tym sektorem. Coraz więcej bukmacherów proponuje swoim graczom możliwości typowania w e-sporcie, jednak Milenium ma bardzo mocną pozycję w rankingach.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś spróbować swoich sił w obstawianiu tenisa stołowego, kulek czy biathlonu, to w Milenium otrzymasz taką możliwość.

Milenium Zakłady Bukmacherskie – opinie o promocjach

Oprócz wysokich kursów i szerokiej oferty istotna w procesie atrakcyjności dla nowych graczów jest oferta promocyjna. Milenium na tym polu radzi sobie bardzo dobrze, więc warto przeanalizować, jakie możliwości mają nowi, a także klienci posiadający już konto u tego operatora.

 • Bonus na start – praktycznie pierwszą pozycją, którą można dostrzec w ofercie bukmachera, jest bonus na start. Obecnie prawie wszyscy operatorzy gwarantują swoim klientom możliwości skorzystania z bonusu od depozytu. Podobnie jest w tym przypadku. Co trzeba wiedzieć o tej promocji? Przede wszystkim, że maksymalna kwota jest ograniczona w warunkach promocji i nie może przekroczyć określonej sumy pieniędzy. Jeśli tak się stanie, to gracz nie otrzyma większego bonusu, a najwyższy możliwy. Bonus jest przyznawany w postaci dodatkowych środków na koncie, jednak należy go odpowiednio obrócić.
 • Darmowy zakład – nowi gracze otrzymują dostęp do tej promocji już samo założenie konta. Jednym z warunków jest rejestracja w procesie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium. Warto zaznaczyć, że nie jest to najwyższa kwota dostępnego Freebetu na polskim rynku zakładów wzajemnych. Trzeba jednak wiedzieć, że w tym przypadku nie otrzymujemy środków od bukmachera, a gramy na podstawie wpłaconych kwot, które zostaną zwrócone w razie porażki.
 • Happy Hour – jest to forma promocji, która bardzo mocno zyskuje na popularności. Operatorzy regularnie prześcigają się w terminach odbywania promocji oraz warunkach, jednak jedna kwestia pozostaje niezmienna. Gracze otrzymują 14% podwyższenie wygranej, które ma być rekompensatą podatku. W takim przypadku wracają wspomnienia, ponieważ typerzy mogą grać w czasie trwania promocji z przelicznikiem 1.00, a nie 0.88. Ważnym aspektem Happy Hour w Milenium są stałe pory i fakt, że ma miejsce aż cztery razy w tygodniu, ponieważ obowiązuje ona regularnie na godzinę przed pierwszym meczem dnia w LOTTO Ekstraklasie. Oczywiście dotyczy ona wszystkich pozycji z oferty legalnego bukmachera. Zakłady z podwyższeniem wygranej można zawierać za pośrednictwem Internetu, ale także w punktach stacjonarnych.
 • Typ dnia – w tym miejscu najbardziej zadowoleni będą gracze, którzy szukają podwyższonych kursów na najważniejsze wydarzenia. Co istotne typ dnia można łączyć ze standardowymi kuponami.
 • Łączenie typów – Milenium jako jeden z pierwszych zakładów bukmacherskich w naszym kraju wprowadził opcję łączenia typów. Gracze mają możliwość stworzenia całego kuponu w obrębie zdarzeń z jednej rywalizacji.
 1. typy główne
 2. typy na rzuty rożne
 3. typy na kartki, rzuty karne i faule
 4. typy na zmiany
 5. typy na spalone
 6. typy na strzały, iloczyn goli i rzutów rożnych

Milenium opinie

Milenium – opinie o największych atutach

Bukmacher robi furorę na rynku pod kątem oferty promocyjnej, która naprawdę jest mocno obsadzona w rankingach, ale na tym nie koniec. Znaleźliśmy również dwa inne atuty, za które trzeba pochwalić. Milenium opinie ma bardzo dobre, czego sporą zasługą jest także aplikacja mobilna i blog bukmacherski.

Aplikacja mobilna – wydaje się, że to absolutna podstawa, jednak w realiach rynku wcale tak nie jest, więc trzeba docenić. Apka gwarantuje użytkownikom szybki dostęp do oferty, możliwość zawierania zakładów, pełen dostęp do oferty Live, a także wyniki spotkań na żywo. Jest ona dostępna na systemach Android oraz iOS. Wystarczy dostęp do Internetu. Jedyny minus to fakt, że nie znajdziemy jej w sklepie play, a trzeba skorzystać z głównej strony bukmachera, jednak ten sam problem mają inni operatorzy.

Blog bukmacherski – absolutna nowość, jednak miejsce, które zyskuje sporą rzeszę fanów. Gracze otrzymują dostęp do szerokich analiz oraz typów proponowanych przez redaktorów. Jest to także przestrzeń, na której można dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Analizy dotyczą w największej ilości piłki nożnej, jednak na tym nie koniec. Kibice innych dyscyplin również znajdą coś dla siebie. Nie masz pomysłu na typ? Zakładka eksperci może pomóc, ponieważ w tym miejscu swoje propozycje oferuje Maciej Szczęsny, były  bramkarz Legii Warszawa czy Widzewa Łódź. Dotyczą one każdej kolejki LOTTO Ekstraklasy.