Mega-Typy.com

Kategoria : TOTALbet opinie

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie – opinie o bukmacherze

Ile ludzi, tyle opinii – zwykło się mówić. Jakie oceny i zdania można znaleźć w internecie na temat bukmachera TOTALbet? Co wyświetli Ci się w wyszukiwarce po wpisaniu frazy ,,TOTALbet opinie”? Na to pytanie znajdziesz odpowiedzieć w tym tekście. Zobaczysz też, na co mogą liczyć obecni, jak i nowi gracze polskiego bukmachera.  

TOTALbet opinie – jakie są? 

Różne, jak na temat każdych zakładów bukmacherskich. Użytkownicy tego bukmachera cenią sobie na pewno możliwość założenia konta tymczasowego, które nie wymaga podawania danych dokumentu tożsamości (numeru i skanu) w trakcie rejestracji.

totalbet opinie - rejestracja

Na plus na opinie o TOTALbet wpływa też na pewno posiadanie bonusu od depozytu i darmowego zakładu. Kolejne zalety? Możliwość zamknięcia kuponu w jego trakcie (cashout) czy bogata oferta na Esport. Dużo gorzej ten legalny bukmacher wypada w kwestii obrotów otrzymanym bonusem, bo warunki są bardzo niekorzystne dla gracza i trudne do spełnienia. To tylko część elementów, które składają się na opinie o TOTALbet. W poniższych akapitach znajdziesz wszystko, co pomoże Ci dokonać oceny na własną rękę.  

TOTALbet – wprowadzenie 

Jeśli nie słyszałeś o tej spółce, to jesteś usprawiedliwiony – TOTALbet zakłady bukmacherskie Sp. z o. o. (jak możemy wyczytać na stronie Ministerstwa Finansów) to przedsiębiorstwo działające od 2017 roku. Naturalnie, start firmy nie był równoznaczny z wejściem na rynek bukmacherski. 22 marca 2018 roku TOTALbet otrzymał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski, przez co stał się jednym z legalnych bukmacherów.

totalbet opinie - lista bukmacherów

Co to oznacza w praktyce? Tyle że możesz spokojnie obstawiać u tego bukmachera, wiedząc, że nie czekają Cię za to żadne konsekwencje natury prawnej.  

TOTALbet kieruje swoją działalność do klientów stacjonarnych, jak i internetowych i ci drudzy są oczywiście większością. Bukmacherzy widzą, co się dzieje z trendami i coraz bardziej inwestują w swoją działalność w sieci.  

Stosunkowo nowy operator nie jest może najbardziej rozpoznawalny, ale stara się to zmienić. Jednym z przykładów takiego działania jest postać ambasadora TOTALbet, Andrzeja Twarowskiego.

totalbet opinie twarowski

Opinie ,,Twaro” w świecie piłki są wielce cenione, bo ten uchodzi za jednego z największych ekspertów w Polsce od futbolu brytyjskiego.  

Jaki obraz wyłania się z tego wprowadzenia? TOTALbet dopiero zaczyna swoją działalność na polskim rynku i stara się, żeby nie było to jedynie krótki epizod. Jakie będą tego efekty? Przekonamy się już w najbliższym czasie. 

Bonusy dla nowych graczy  

Nie ma możliwości, żeby bukmacher nie oferował bonusów powitalnych, bo bez tego jest już spalony na samym starcie. Chyba nie muszę dodawać, jakie są oceny takich zakładów bukmacherskich. Jakie opinie panują o bonusach na start od TOTALbet? Mieszane.  

Zobaczmy najpierw, co oferuje ten operator. 

Nowi klienci otrzymają bonus od depozytu freebet. Ten pierwszy prezent funkcjonuje pod nazwą ,,Bonus 100%”, czyli już z tego łatwo wywnioskować, że otrzymasz podwojenie tego, co wpłaciłeś. Jak go dostać? Wystarczy zarejestrować się, dokonać depozytu i gotowe – bonus ląduje na Twoim koncie. I co – to już? Niestety, nie – tutaj zaczynają się schody. Bo nie będziesz w stanie od razu grać za otrzymane środki, gdyż koniecznie jest odblokowanie bonusu. Jak to zrobić? Musisz dokonać jednego obrotu całym depozytem, grając co na najmniej dwa nieidentyczne kupony z kursem minimalnym 2.00. 

Okej, udało Ci się to zrobić i co teraz? Teraz możesz już wysyłać kupony z konta bonusowego? A co z wypłatą. Tu jest jeszcze trudniej i jest to rzecz, która na pewno wpływa negatywnie na opinie graczy o TOTALbet. Aby przetransferować pieniądze na konto bankowe, będziesz musiał obrócić je aż sześciokrotnie. Zasady kuponów? AKO 2.00, minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być niższy 1.20. Sama liczba ,,sześć” przy okazji obrotów brzmi groźnie, ale na szczęście bukmacher wymaga, żeby obrócić sam bonus.  

A jak wypada freebet? Lepiej. W przypadku TOTALbet funkcjonuje on bardziej jak zakład bez ryzyka. Po weryfikacji konta dostaniesz środki do rozdysponowania i aby wykorzystać bonusów, stwórz kupon SOLO lub AKO z kursem co najmniej 2.00. Należy też pamiętać o zaznaczeniu opcji ,,freebet 25 zł”. Dużym plusem jest to, że Twoja wygrana nie podlega żadnym restrykcjom w kwestii obrotu, czyli jeżeli trafisz, to od razu możesz wypłacić pieniądze.  

Bonusy dla stałych graczy 

Jeśli chodzi o podtrzymywanie relacji z klientami, TOTALbet stara się jak może, żeby te były jak najlepsze, oferując kilka promocji dla obecnych graczy: 

  • Kasomania – loteria, w której do wygrania jest realna gotówka, której nie trzeba obracać. Jak zagrać? Wystarczy obstawiać, a każde 10 PLN równoznaczne jest z losem w loterii. Jesteś nocnym markiem, to możesz zyskać jeszcze więcej, bo od 20:00 do 24:00 każde 10 PLN liczone jest jako dwa losy.  
  • TOTALbet bonus – w tej promocji bukmacher zwiększa Twoją wygraną od 5 do 30 procent. Warunkiem udziału jest co najmniej pięć zdarzeń na kuponie i kurs pojedynczego zdarzenia nie mniejszy niż 1.20. Im większa liczba pozycji, tym wyższa wysokość bonusu. 
  • Bezpieczny zakład – TOTALbet zwraca stawkę w przypadku jednego niepowodzenia na kuponie. 

I jakie opinie przeważają o promocjach w TOTALbet? To zależy, gdzie się ucho przyłoży. Na pewno fajnym pomysłem jest Kasomania, która daje szansę na zwycięstwo praktycznie każdemu klientowi. Jeżeli chodzi o promocję ,,TOTALbet bonus” to raczej nie powinno być żadnych zastrzeżeń. Bezpieczny zakład wygląda lepiej, niż to jest w rzeczywistości. Promocja obejmuje aż 10 zdarzeń, a takie warunki są praktycznie nie do spełnienia. Poza tym, na Twoje konto trafi jedynie stawka, czyli nie jest to nic, co wyróżniałoby TOTALbet na tle innych bukmacherów. Na pewno brakuje promocji, która redukowałaby skutki podatku od wygranej.  

Oferta na zakłady sportowe w TOTALbet 

TOTALbet może się pochwalić ofertą, która powinna zadowolić każdego typera. Najważniejszym sportem jest – co na pewno nie jest zaskoczeniem – piłka nożna, ale bukmacher stawia też wysoko tenis, koszykówkę czy siatkówkę. Ale nie wszystko opiera się na tych najbardziej popularnych dyscyplinach. Przykłady? Obecność takich sportów jak wateropolo, unihokej czy krykiet. Łatwo też wywnioskować, że TOTALbet kładzie duży nacisk na e-sport, bo zakłady na zdarzenia w świecie gier znajdziemy zarówno po lewej stronie, jak i w specjalnej kategorii widniejącej przy logo bukmachera. Nic nie stoi na przeszkodzie do typowania spotkań na żywo w zakładce ,,live”. Mocną stroną jest też rozwinięta oferta na sporty wirtualne.

Udogodnienia dla graczy 

Pierwszym i najważniejszym podpunktem jest chyba cashout, bo tego nie ma w ofercie każdego bukmachera, a TOTALbet ma takie coś u siebie, czym zaskarbia sobie pozytywne opinie na swój temat. Konto tymczasowe to też świetna wiadomość dla tych, którzy nie chcą wysyłać skanu dokumentu tożsamości. Należy docenić też fakt posiadania aplikacji mobilnej, która pozwala na obstawianie i śledzenie wyników interesujących nas meczów. Aplikacja oferuje też powiadomienia typu PUSH oraz ekspresowe wpłaty na konto gracza. Jeżeli chodzi o płatności, to klienci TOTALbet mają do dyspozycji wszystkie podstawowe narzędzia: PayU, dotpay, Blik czy możliwość zwykłego przelewu i płatności kartą. Dla tych, którzy mają jakieś pytania i wątpliwości przygotowana została specjalna zakładka ,,jak zacząć”. W razie dalszych wątpliwości bukmacher oferuje pomoc przez maila, kontakt telefoniczny czy chat, który działa od 9:00 do 23:00 

Strona internetowa TOTALbet 

Tym, co wyróżnia nowego bukmachera jest na pewno układ strony internetowej, bo wszystko jest jasne, przejrzyste i łatwo dostępne dla użytkownika. Chyba nie będziesz miał problemu z poruszaniem się po witrynie TOTALbet. Z łatwością znajdziesz dostępne zakłady i obstawisz to, co będziesz chciał. Sam kolor jest przyjemny dla oka i na pewno nie męczy przy dłuższym przebywaniu na stronie.  

Opinie o TOTALbet – podsumowanie 

Jak udało Ci się pewnie wywnioskować, TOTALbet ma swoje zalety i wady. To już do Ciebie należy ocena, czy jest to bukmacher stworzony dla Ciebie, czy też nie. Nie ma problemu, żebyś ,,rozejrzał” się, jak wygląda obstawianie, korzystając z darmowego zakładu, który nie wymaga żadnej wpłaty z Twojej strony.