Mega-Typy.com
 • Home
 • Totolotek opinie

Kategoria : Totolotek opinie

O istnieniu Totolotka w polskiej branży zakładów bukmacherskich nie trzeba nikomu przypominać. Jest to najstarszy operator w naszym kraju, a zdobyte doświadczenie procentuje wysoką pozycję w rankingach. Jakie opinie o Totolotku można znaleźć na rynku zakładów wzajemnych?

Totolotek – opinie o początku

Wszystko zaczęło się w 1992 roku, a główna siedziba firmy mieści się w Warszawie. Właśnie wtedy Totolotek pojawił się na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Bukmacher przez 26 lat zbiera cenne doświadczenie, które później procentuje na opiniach wystawianych przez graczy. Jest to pierwszy operator w historii polskiej branży. Totolotek jest własnością międzynarodowej grupy Intralot, która prowadzi działalność w wielu krajach świata.

Totolotek w gronie legalny bukmacherów

Można powiedzieć, że Totolotek wie wszystko o polskim rynku zakładów bukmacherskich, ponieważ sam uczestniczył w procesie jego tworzenia. Bukmacher przez 26 lat działa w tej branży, jednak momentem przełomowym była z pewnością data 1 kwietnia 2017 roku. Tego dnia weszła w życie ustawa hazardowa, która wpłynęła na aktualny obraz rynku. Obecnie podmioty chcące udzielać zakładów bukmacherskich muszą posiadać licencję Ministerstwa Finansów. Sam proces może trwać nawet kilka miesięcy i nie jest prosty. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać pozwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej?

 • posiada siedzibę na terenie naszego kraju
 • nie znajduje się w Rejestrze Domen Zakazanych
 • przestrzega prawa
 • odprowadza podatki

Jeśli mówimy o licencji na zakłady online, to konieczne jest również posiadanie strony internetowej na polskiej domenie -pl.

Co wiąże się z mianem legalnego bukmachera? Gracze, którzy korzystają z usług takich operatorów, mogą być pewni, że zawierane przez nich zakłady są zgodne z prawem i nie narażają się na konsekwencji prawno-finansowe. Granie u nielegalnych operatorów jest złamaniem prawa, a co za tym idzie, wiąże się z konsekwencjami. Dodatkowo legalni operatorzy odprowadzają podatki w Polsce, dzięki czemu napędzają gospodarkę oraz wspierają skarb państwa. W naszym kraju z zakładów bukmacherskich mogą korzystać tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie, więc operatorzy mają obowiązek weryfikacji wieku swoich klientów. Legalni bukmacherzy prężnie wspierają rozwój polskiego sportu i konkretnych dyscyplin poprzez sponsoring.

Kto obecnie znajduje się na liście legalnych bukmacherów online?

 • Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Milenium Zakłady Bukmacherskie
 • Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne
 • Totolotek SA
 • Etoto Zakłady Bukmacherskie
 • forBET Zakłady Bukmacherskie
 • LV BET Zakłady Bukmacherskie
 • Totalbet Zakłady Bukmacherskie
 • PZBuk
 • BEM Operations Limited
 • BetFan
 • eWinner

Powyższa lista nie jest zamknięta i ulega ciągłej aktualizacji, wraz z uzyskaniem licencji przez kolejne podmioty. Najlepszym przykładem takiego stanu rzeczy są: PZBuk, BetFan oraz eWinner.

Totolotek w opinii graczy i ekspertów

W branży bukmacherskiej Totolotek opinie ma bardzo dobrą. Lata doświadczenia, ciekawe promocje oraz szeroka oferta zdarzeń, to wszystko ma wpływ na taki stan rzeczy. Gracze doceniają tego operatora, ponieważ podąża za aktualnymi trendami. W przeszłości wielu typerów zarzucało bukmacherowi, że strona internetowa ma przestrzały interfejs, jednak przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Rosji, Totolotek wyeliminował ten mankament. Tylko potwierdza to moje wcześniejsze słowa, że podąża on za oczekiwaniami swoich klientów.

Eksperci również mają pozytywne opinie o Totolotku. Nikt przypadkowy nie utrzymałby się w branży przez tyle lat, a tym bardziej z takimi sukcesami. Bukmacher znajduje się w świadomości graczy poprzez dobry marketing. Przez lata utrzymuje wysoki poziom, dlatego też jest w czołówce zakładów bukmacherskich w naszym kraju.

Totolotek – opinie o ofercie

Lata doświadczenia robią swoje i trzeba przyznać, że efekty widać w ofercie Totolotka. Bukmacher podąża za aktualnymi trendami. Największe pole do popisu mają kibice piłkarscy, dla których emocje trwają przez cały tydzień. Rozgrywki ligowe, krajowe zmagania oraz zmagania w europejskich pucharach, a także mecze reprezentacji. Trzeba przyznać, że Totolotek opinie na tym polu ma pozytywną, gdyż dostarcza propozycji ze wszystkich najważniejszych rozgrywek świata. Premier League, LOTTO Ekstraklasa, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, La Liga, Liga Mistrzów i Liga Europy – wszystko, co najważniejsze jest! Oprócz tego w ofercie bukmachera znajdziemy również propozycje dla koneserów. Jeśli jeszcze nigdy nie obstawialiście 6 ligi angielskiej czy ekstraklasy Algierii, to nic straconego. W propozycjach Totolotka znajdziecie takie możliwości. Operator oferuje również zmagania do poziomu II ligi polskiej.

Oczywiście oferta Totolotka to nie tylko piłka nożna. Fani wielu dyscyplin znajdą coś dla siebie, nawet pasjonaci krykieta czy też unihokeja. Mało? No to trzeba wspomnieć, że Totolotek nie zapomina o kibicach tenisa, koszykówki, hokeja na lodzie czy też siatkówki, bo właśnie te dyscypliny są za plecami futbolu i walczą o dwa pozostałe miejsca na podium.

Totolotek nie ma najwyższych kursów na polskim rynku zakładów wzajemnych, jednak nadal plasuje się w czołówce. Szeroka oferta i niezłe przeliczniki są doskonałą odpowiedzią na pytanie, dlatego Totolotek ma tak dobre opinie w branży i mocną pozycję.

Totolotek – opinie o promocjach

Jeśli mowa o najmocniejszych stronach Totolotka, to bez wątpienia trzeba udać się do oferty promocyjnej. Na tym polu mają bardzo mocną pozycję na rynku zakładów bukmacherskich.

 Gram Grubo – jest prawdziwą perłą w koronie Totolotka i bez wątpienia najbardziej znaną ofertą promocyjną tego operatora. Jest to klasyczna forma podwyższenia wygranej, która obecnie zyskuje coraz mocniejszą pozycję na rynku. Dzięki niej gracze mogą wrócić do starych czasów, gdy zawierali zakłady z przelicznikiem 1.00, a nie 0.88 po odjęciu 12% podatku. Promocja Gram Grubo podnosi wygrane o 14% i odbywa się w każdy piątek. Totolotek stara się iść ciągle do przodu, dlatego też posiada ona dwa odłamy:

 • Gram Grubo Europejskie Puchary – dostępna we wszystkie dni, w których rozgrywane są spotkania Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.
 • Gram Grubo Reprezentacja – dostępna we wszystkie dni zmagań reprezentacji

Jedynym z warunków tej promocji, o którym trzeba wspomnieć, jest kurs całkowity na poziomie 2.00, a także określona kwota minimalna.

Poleć przyjaciela – kolejną ciekawą propozycją promocyjną jest oferta „poleć przyjaciela”. W tym przypadku gracz otrzymuje bonusowe środki na swoje konto, za rejestrację znajomego. Nasz kolega otrzymuje dostęp do ciekawych promocji na start, a bukmacher zyskuje nowego klienta. Mówiąc krótko, w tej formie promocji wszyscy zyskują.

No właśnie, omówiliśmy już dwie oferty promocyjne, a nie wspomnieliśmy o tej, którą gracze otrzymują na start. Dlaczego? Bo najlepsza najlepiej zostawić na koniec. Totolotek już za samą rejestrację oferuje graczom dostęp do promocji z bonusem od depozytu oraz Freebetem.

 • „Bonus od depozytu i Freebet”

Bonus od depozytu – maksymalna kwota tej promocji jest odgórnie określona. To znaczy, że gracz nawet wpłacając większą kwotę, jako swój pierwszy depozyt i tak otrzyma limit określony w regulaminie. Jest to jedna z wyższych propozycji na rynku, a do tego dostępna za jeden depozyt, a nie jako suma trzech kolejnych wpłat. Żeby wypłacić bonusowe środki należy dokonać 3x obrotu z kursem minimalnym 2.00.

Freebet – dodatkowo za otworzenie konta nowi gracze otrzymują darmowy zakład o kwocie określonej w warunkach promocji. Należy go trzykrotnie obrócić z kursem minimalnym 2.00.

Totolotek – opinie o rejestracji

Przeanalizowaliśmy już ofertę u tego operatora, a także promocje, więc na koniec wybieramy się w stronę procesu założenia konta. Sama rejestracja nie jest skomplikowana, co widać na poniższej grafice. Na początku nowy gracz zostanie poproszony o numer telefonu, adres e-mail oraz wybranie swojego hasła.

Totolotek opinie

W kolejnym kroku nie ominiemy podania danych osobowych, jednak dla wszystkich osób, które nie chcą podawać skanu dowodu osobistego, Totolotek ma ciekawą propozycję. Mowa o możliwości założenia konta tymczasowego, które nie wymaga tej opcji, aż do momentu chęci wypłaty środków. Jest to wyjątkowa propozycja na rynku, bo tylko TotalBET i Fortuna oferują taką możliwość.

Jeśli zdecydujemy się na założenie normalnego konta, to konieczne będzie podanie kluczowych danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres, skan dowodu osobistego. Gracze nie mają się czego obawiać, ponieważ legalni bukmacherzy mają obowiązek ochrony danych osobowych swoich klientów, a podawanie tych informacji jest konieczne do weryfikacji wieku klientów.

Totolotek – opinie o dodatkach

Aplikacja mobilna – dla wielu może być to zaskoczeniem, że doceniamy fakt posiadania aplikacji mobilnej, jednak fakty są takie, że nie wszyscy legalni bukmacherzy oferują taką możliwość. W związku z tym Totolotek zasłużył na plusa i pozytywne opinie. Pozwala ona na szybki dostęp do oferty bukmachera, a obecnie ludzie coraz więcej czasu spędzają przy ekranach swoich smartfonów. Aplikacja jest kompatybilna z systemami Android oraz iOS.

Blog Totolotka – to miejsce, w którym gracze mogą skorzystać z analiz bukmacherskich. Zapowiedzi meczów, statystyki oraz proponowane kursy. To wszystko znajdą typerzy, którzy zdecydują się na skorzystanie z tej platformy. Można tam również znaleźć bardzo ciekawe statystyki, dostarczane przez portal EkstraStats!

Totolotek opinie