Mega-Typy.com

Kategoria : TYPY DNIA

typy dnia na dziś

Typy dnia piłka nożna

Najpopularniejsze i najbardziej lubiane przez graczy: typy dnia piłka nożna, to dominujące propozycje w polskim internecie. Futbol to nasz sport narodowy, wszyscy myślimy, że się na nim znamy. To nie jest prawda, ale prawdą jest, że typy piłkarskie to nasze ulubione typy.

Na początek, jakie typy dnia piłki nożnej można obstawiać? Otóż największą furorę w zakładach bukmacherskich robi Liga Mistrzów. Najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe, największa oglądalność i najwięcej kuponów. Takie są fakt. Drugimi, najbardziej popularnymi rozgrywkami w Polsce są… zmagania w naszej Ekstraklasie! Krajowa liga na pewno należy do słabszych w Europie, ale jest nasza, gromadzi kibiców, a także graczy zakładów bukmacherskich. O ile pierwsze rozgrywki raczej was nie zdziwiły, to Ekstraklasa już pewnie tak, co?

W następnej kolejność jest Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Liga Europy i gdzieś tam człapie Ligue 1 oraz pozostałe ligi. Ciekawą opcją jest też obstawianie na niszowe zawody, jak ligi bałkańskie czy w ogóle, jakieś brazylijskie. No, ale to trzeba albo mieć nosa, albo jakieś informacje od kumpla z danego kraju, albo się świetnie orientować w internetach i tam szukać informacji. Trzeba mieć po prostu nosa i da się na tym zarobić, bo się da.

Niezmiennie, rekordy w obstawianych sumach biją też mecze reprezentacji Polski. Typy dnia piłka nożna na naszą kadrę są mega patriotyczne, w ogóle nie typujemy rozumem. Wszyscy gramy na Polaków i koniec! Fajny jest taki patriotyzm, ale nie zawsze przekłada się on na wysokie wygrane u bukmachera. Najczęściej się w ogóle nie przekłada.

U jakich bukmacherów obstawiać?

To kwestia bardzo indywidualna. Obstawianie typów dnia piłki nożnej zależy od tego, w jakim stylu lubimy typować. Bo jeśli np. skupiamy się tylko na zakładach 1×2, czyli wygrana gospodarzy/remis/wygrana gości, to nie ma w tym większe filozofii. Wystarczy znaleźć bukmachera, który ma najwyższe kursy na interesujące nasz zdarzenie i po robocie.

Sytuacja wygląda nieco inaczej, gdy jesteś graczem przewidującym rzuty rożne, posiadanie piłki czy indywidualne wyczyny piłkarzy na boisku. Wtedy trzeba znaleźć bukmachera, który wystawia możliwie najwięcej linii np. na kornery. Niewielu operatorów w Polsce wystawia zdarzenia na posiadanie piłki drużyny czy np. liczbę skutecznych podań piłkarza. Bukmacherzy ograniczają się do goli i asyst. Dodatkowe zakłady na takie zdarzenia można znaleźć w PZBuk czy ETOTO, TOTALbet również nie odstaje w tej kwestii. Jak widać, są to młodzi bukmacherzy, którzy mocno inwestują w ofertę na zakłady sportowe. Typy dnia piłka nożna można na spokojnie obstawiać właśnie u nich.

Wiadomo, czasami może Cię ponieść chęć złapania wysokie bonusu i fajnie, ale sprawdź późnij czy oferta na Twoją, ulubioną piłkę nożną ja odpowiednia. Nie ma sensu na siłę typować po kiepskich kursach i bez kombinacji zakładowych tylko dla bonusu bukmacherskiego. Grając regularnie bonus przestanie mieć znaczenie już po miesiąca rozgrywki. Nie ma sensu poświęcać mu zbyt wiele uwagi. Lepiej skupić się na długoterminowych korzyściach.

Typy dnia na dziś

Jakie są typy dnia na dziś? Sprawdzamy, co jest do obstawiania i dlaczego akurat dzisiaj. To bardzo proste, terminarze najważniejszych piłkarskich rozgrywek zawsze są z reguły takie same, ale są wyjątki, o których powiemy.

typy dnia

Liga Mistrzów typy

Liga Mistrzów od dawna odbywa się we wtorki i środy. To pozostaje niezmienne. W sezonie 2018/19 zmieniły się natomiast pory meczów. Dodano pojedynki zaczynające się już o 18:55, a zamiast 20:45 ekipy grają o 21:00. Dzięki temu możemy obejrzeć jednego wieczora dwa spotkania, a nie jedno, tak jak było to dotychczas. Typy dnia na dziś w Champions League zaczynają się od nawet sierpnia (kwalifikacje), a kończą dopiero w maju, gdy odbywa się wielki finał.

Mecze reprezentacji

Biało-Czerwoni pomimo kiepskiej formy w 2018 roku nadal są wspierani przez rzeszę kibiców. Co więcej, typy dnia na dziś są w ogromnych ilościach podawania na reprezentację Polski. Terminy kwalifikacyjne do ME czy MŚ są wyznaczane na marzec, a następnie czerwiec i jesień w ostatniej kolejności. Jeśli chodzi o turnieje to odbywają się one zawsze na przełomie czerwca i lipca, mowa o ME czy MŚ.

Jest jednak wyjątek, o którym wcześniej napisaliśmy. Chodzi o mistrzostwa świata w Katarze 2022. Odbędą się one zimą, w styczniu. Wszystko, dlatego, że latem w Katarze nie dałoby się grać w piłkę latem i to pomimo klimatyzowanych stadionów.

Typy dnia – jak obstawiać?

Obstawiać typy dnia piłka nożna na grubo czy może małymi stawkami? Dawać overy bramkowe czy skupić się na wynikach do połowy? Może polować na rzuty rożne czy żółte kartki? Wszystko zależy od Ciebie. Sam musisz zdecydować, na czym znasz się najlepiej. Ale pamiętaj, nawet, jak już będziesz ekspertem, to najważniejsza jest analiza. Jak więc obstawiać typy dnia? Trzeba przeprowadzić analizę

Analiza przedmeczowa składa się ze sprawdzenia statystyk bramkowych, formy w ostatnich meczach, formy wyjazdowej/domowej, bezpośrednich spotkań z daną ekipą, kontuzji itd. Warto przejrzeć też portale informacyjne w celu poznania klimatu wokół drużyny. Jeśli nie oglądasz meczów danego zespołu, to włącz, chociaż skróty, poznaj styl gry obstawianych zawodników. To wszystko na pewno pomoże ci obstawiać typy dnia i zwiększy Twoją szansę na wygraną. Bukmacher ma taki sam dostęp do danych, jak ty. Po prostu rywalizujecie o to, kto je lepiej zrozumie.

Gdzie znaleźć typy dnia?

Ten punkt niejako odnosi się do poprzedniego. Niektórzy z Was pójdą na łatwiznę i po prostu będą brać typy od innych. To czasami też jest opłacalne. Zależy, na jakiego typera trafimy. Z braku czasu na analizy można osbtawiać typy dnia na piłkę nożną żywcem od innych typerów. Tylko, jaka w tym frajda? My tam nie wiemy, bo z reguły sami formułujemy swoje typy. Najbardziej polecamy wyczytywanie się w analizy innych ludzi, ale nie korzystanie ślepo z ich typów.

Typy dnia znajdziemy np. na forach internetowych, grupach na Facebooku czy eksperckich stronach. W ostatnim czasie te pierwsze platformy znacznie upadły na rzecz grup na Facebooku. Ludzie przenieśli się do portalu społecznościowego i tam znaleźli swoje miejsce do wymiany spostrzeżeniami i typami. Najbardziej bogata w treści i dane jest ostatnia opcja, a więc eksperckie strony. Tam, często zawodowi redaktorzy/typerzy codziennie wstawiają typy dnia, co okraszają rozległą analizą. Możemy tam znaleźć przewidywane składy, statystyki, punkt widzenia twórcy itd. To świetna opcja na znalezienie wszystkich potrzebnych informacji do obstawiania w jednym miejscu.

Darmowe czy płatne typy na piłke nożną

Naszym zdaniem lepiej brać już darmowe typy. W internecie po prostu już zbyt roi się od płatnych typów dniach, które są wysyłane przez naciągaczy, tylko w celach zarobkowych. Nie sposób weryfikować wszystkie strony/osoby sprzedające typy. Takie transakcje prowadzą do sporych nadużyć i nie polecamy takiej metody szukania typów dnia na piłkę nożną.

Darmowe typy bukmacherskie należy natomiast dokładnie weryfikować wedle własnej analizy i sprawdzać skuteczność typera, który je podaje.

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie mogą prowadzić do uzależnienia. Obstawiaj typy dnia z głową i tylko u legalnych bukmacherów w Polsce. Nie graj za pożyczone pieniądze i rozsądnie dysponuj budżetem na typowanie.